محل تبلیغات شما

سلام خدای مهربانم !

خدا جون میدونم که خوب میدونی دردم چیه ، غصه ام چیه ، گریه و گلایه ان چیه آره شما همه چی رو میدونی آخدا شما از آینده هم خبر داری .

آخدا ! دیگه صبرم سر اومده ، طاقت ندارم ، تحمل ندارم خدایا تو که میدونی من چقدر دوستش دارم ، آخدا شما از دلم خبر داری که چه غوغاییه .

خدایا ! من هیچکس رو جز شما ندارم که باهاش درد دل کنم بگم یه دختره رو دوست دارم دختره لطیف تر و پاک از فرشته های تو بهشتت هست  

آخدا شما که اون بالا داری بدبختیای منو میبینی ، دلت به حالم نمیسوزه ؟ نمیخوام کسی بهم ترحم کنه من میخوام شیلا بهم رحم کنه بهم فرصت بده من خطای بزرگی کردم ، قبول دارم ، هزاران فقط به شما اعتراف کردم که بد کردم در حق یگانه هستی زندگیم

آخدا ! به خودش زیاد گفتم و میگم اما با شمشیر تیز سکوتش هر روز بر تن نحیف و بی جان من ضربه میزنه خدا جون من حالم خوب نیستم ، روحم افسرده و مریضیه من منه سابق نیستم من قلبا 70 سال دارم . پیر شدم از بس انتظار کشیدم و هیچ حتی نجوایی از شیلا نشیندم .

آهسته تر . . ! شاید شیلا خواب باشه یا شایدم خودش رو به خواب زده . .

خدایا ! من میترسم از این لحظه ها ، روزها و شب ها ، ساعت ها ، ماه ها و سال ها که شیلا منو به کلی فراموش کرده ، میترسم از این باور ، از این لحظات زجر آور . . 

نمیدونم من یا شیلا با خاطره هامون بی رحمیم  

شب خوش خدای مهربان

-------------------------------------------------------

سلام شیلای عزیزم !

سلام حوا سلام دیروز و امروز و تمام عمر من

باهات قرارداد بستم ! قرار شد بعد از یک هفته جوابی بهم بدی (اینجا پایین صفحه)

شیلا تو یه دنیایی واسه من واقعا برای اونایی که این رابطه رو میدونن دیوانه کننده است که من دست بردار نیستم بیشترش هم زخم زبون ، سرزنش و که این چه وضعشه که . 

خیلی حرف میزنن که بخوام بنویسمشون شاید 4 5 ساعت وقت ببره . . میگن عددی نیستی براش میگن شدی براش جوکر میگن شدی اسباب سرگرمی تو میگن اون رفته و دیگه بر نمیگرده میگن واقع بین باش  . . اما من عادت کردم و هرچقدر در مورد تو حرف میزنن من کر تر میشم .

من اول با خدا بعد با تو عهد بستم که بالاخره یه روزی زن زندگی من میشی بیشتر سرور میشی برام شیلا سال 85 تو پدر منو در آوردی ، پوستمو کندی ، 10 بار ضایع ام کردی ، 100 بار اشکم رو در آوردی ولی ، ولی دیدی آخرش من تو قلبت نشستم و من زلیخای تو شدم  

البته الان یکم متفاوت تر شده ، دیوار بینمون بلندتر شده اما من کم نمیارم تو ماله منی ، سهم منی حق منی همه چی منی  

یادت یه بار گفتی  "مجید من حق تو هستم اما سهم ات نمیشم ."  

میدونی ، حرف تو درست از آب در نیومد بلکه اون من بودم که از بالا افتادم زمین ، جوری زمین خوردم که تا چند سال ازم خبری نبود اما بخاطر تو دوباره شروع کردم و . قلعه رو بازم فتح کردم و نوبت توئه که بدستت بیارم و مطمئمن باش همینجورم میشه .

شیلای گل اندام و زیبایم !

این حرفایی رو که زدم و میزنم از سر اینکه ترحم کنی بر من نیست همش واقعیه ، همش از عمق قلب و احساساتم هست  

اما شیلا این روزای من وحشتناک عجیبه و زجر آوره فقط کار میکنم و پول در میارم اینقدر جمع کردم که واسه کشتار یه کشور کافیه اینم فیگور پولداری نبود چون وقتی تو کنارم نیستی هیچی برام ارزش نداره و همه چی بی معنا و فاسده .

هیچکس منو نمیفهمه ، من تو جامعه جوری رفتار میکنم که همه فکر کنن بی درد ترین آدم رو زمینم اما هیچکسی از حال و احوال درون من خبر نداره یه کوه غصه و غم " تو " رو شونه امه همیش به تو فکر میکنم ، همیشه بر خودم لعنت میفرستم و آره من داغونم اما شیلا تو منو درک میکنی ؟ شیلا واقعا میدونی چقدر دوست دارم ؟ شیلا میدونی تو چه تاثیری تو زندگی من داری ؟

شیلا من جواب اینا رو میخوام خوب منم آدمم ، چی بگم

شیلا اگر تو بخوای میشه ، بخدا میشه ، به جون پدر مادرت ، به مرگ و جون بی ارزش من قسم تو فقط بخواه . وقتی اون دوران من غیب شدم تو حق داشتی ازدواج کنی ، چقدر دوست داشتی باهم ازدواج کنیم . گردنم خرد

شیلا تو فقط بخواه ، من تو دهن شیر هم میرم . یه چیزی میخوام بگم که میترسم سو تفاهم بشه

کاش اینی که بین منو تو وایساده بدون اینکه روحشم خبر دار باشه شده دیوار جلومون . کاش با خوشی ازش رها میشدی یا بشی یا دیگه چی بگم که خدا نابودم نکنه  

چیزای که تو تلویزیون و موبایل و رومه میبینی فراموش کن ، قضیه رو اول جنایی نکن و دوما از اولش به فکر دادگاه خانواده باشی تو فقط بخواه تا کاری کنم همه ی و دخترا اینقدر حسرتت رو بخورن تا بمیرین

پس تو فقط بخواه و بگو .

دوست دارم ابدی ترین عشق

دوست دارم مثه هیچکس ، دوست دارم مثه خودت

دوست دارم ، چون دوست دارم زیاد

شاید هنوزم دیر نیست..

بهت ایمان داشتم و دارم . .

سریالی از واقعیت ..

، ,تو ,شیلا ,رو ,فقط ,دوست ,دوست دارم ,فقط بخواه ,تو فقط ,از این ,ها ،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها