محل تبلیغات شما

سلام خانمم !

ِگله دارم . زیاد ، ِگله دارم از دستت .

گفته بودم صدامو ضبط میکنم و میذارم رو پیج خصوصی وبلاگ یا دایریکت میکنم به اینستاگرامت .

منتهی هر چی میام حرف بزنم میبینم برای گفتن چقدر دیگه بگم ؟ چی بگم ؟ 

اصلا چرا من باید تاوان همه بدبختی های دنیا رو بدم ؟ 

باشه من حرف هام رو Record میکنم برات میفرستم . اون موقع شیلا تو هم باید به حرف بیای . خسته ام کردی بی معرفت . من شکستنی نیستم از وسط هم نمیشکنم .

منتهی مگه تو چی داری که من ندارم ؟ من از تو سر تر هم هستم .! من یه عاشق ابدی ام که نه کم میارم نه میذارم کم بیارم . من دلم از سنگ نیست قلبم از فولاد نیست .

خوبِ خوب بخون :

من ثابت کردم عاشقی دیگران هیچ معنایی نداره هیچ اهمیتی ارزشی نداره .

من عاشق ترین عاشق زمینم . من نمیتونم بذارم به راحتی از یاد و قلبم بری .

شیلا !

من سه ماه تو یک شهر غریب با یه رقیب نطلبیده که خودش بود و 10 نفر دیگه تسلیم نشدم از خواستن تو در مقابل اونا .

چقدر تهدید شدم از طرف اونا و چقدر تو تحقیرم میکردی تو اون دوران (دوران قبل از آشناییمون)

ولی من سر حرف دلم موندم ، خیلی گریه کردم اونشب ها ، اونشبها زخمی از زخم زبون و گاها تیزی علی و هم قطارش و . . . ضربات به قصد کشتن تو رو به خونه و بعد به به میهمانی اشک اشک و اشک و اشک و بغض و بغض تو رخت عذابم گریه میکردم .

شیلا وقتی فرشته به من گفت انصراف دادی و رفتی (ترم اول که من آخرشم نفهمیدم چی شد که برگشتی دوباره ) یکراست بجای کلاس درس راه افتادم . از اول شهر (که دیگه غروب شده بود و سیاهی) شروع کردم به گریه کردن و تا آخرای آبرسان همینجوری گریه کنان رفتم و گاها . شیلا اینقدر گریه کرده بودم و راه رفته بودم  که تو همون نزدیکای ایستگاه اتوبوسش گه خیلی هم بزرگه نشستم و صدای افسر پلیس از سر جام پریدم و بماند چه ها که نشد .

شیلا !

من همین الان که دارم برات مینویسم هنوزم دارم گریه میکنم مثه آذر ماه 1386  

شیلا من دیگه پیر شدم . نمیتونم مثه ، 19 سالگیام بیوفتم دنبالت . آخه پس کی نوبت تو میشه ؟

من بد کردم و در عوضش من هر ثانیه دارم تاوان دادم و تاوان دادم و تاوان بود و هست که میدم .

شیلا نمیتونم تصور کنم که هم جان و جهان کسی شدی و نمیتونم از خودم بگذرم که .

تو با خاطره ها قهری وگرنه حتی یه.

شیلا منو تو رفتیم تو 33 سال از عمرمون شروع کردیم ، 19 سال بیشتر نداشتیم . 

شیلا من همیشه بهت نامحرم بودم ؟ فقط من نا محرمتم بود . شیلا من محرم ترین محرم تو رو زمینم .

شیلا همه چی برای من بد بود ، گرفتن دستات . همه چی برای من کفر بود ، بوسیدن لبانت را

من حالم خوب نیست . چرا یه بار تو حالی از من نپرسیدی ؟؟؟ 

بله بله درسته من در مورد خواستگاری اومدنت بهت دروغ گفتم . ولی چی شد ؟!! منو اینقدر دوست داشتی ؟ منو به اندازه یه خدمت رفتن (سربازی) ، نخواستی؟

شیلا یعنی الان سال 90 بود و تو فقط منو برای کارت پایان خدمتم میخواستی ؟؟؟

واقعا دلت اومد به این راحتی فراموشم کنی ؟ شیلا ی لعنتی تو اصن منو دوست داشتی . ؟؟؟؟!!

ناراحت نشی دورِت بگردم .

یه چیزی بگو ، یه چیزی بنویس ، هیچی ؟

دوست دارم اولین و ادامه دار ترین عشق . 

دوست دارم مثه خودت .

جانِ منـ اذیتم نکن . 

توضیح : باشه حالا تا ببینم زنده می مونم که فایل صوتی رو هم برات بفرستم که کلی که کلی حرف توشه . هر جا که هستی باش .

تو هم سهم منی هم حق منی ،سهمم که شدی و هستی ، حق منم بوده و هستی  

جونِ هرکی دوست داری من حساس نکن به اینکه بیفتم دنبالت . اینجا و اونجا فرق نداره و میدونی اگه بخوام همینجوری راحت کشفت میکنم منو تا امید نکن

دوست دارم بی معرفت . 

دوست دارم مثه هیچکس مثه خودت . دوست دارم

پیشاپیش عیدت مبارک دِلکَم

خوش بحال دنیا که تورو داره

شاید هنوزم دیر نیست..

بهت ایمان داشتم و دارم . .

سریالی از واقعیت ..

تو ,، ,شیلا ,هم ,چی ,یه ,بود و ,اشک و ,شیلا من ,تو هم ,همه چی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها